Vítejte na stránkách BOHO Natural. Jmenuji se Pavla a chci se s Vámi podělit o to, kdo jsem, a tu část mého příběhu, jež dala vzniknout BOHO Natural. 

Jsem žena, co se do jógy zamilovala pohledem na pozici holubího krále fascinovaná elegancí a krásou, která se podle mě v této ásaně skloubí v naprostou dokonalost. Jóga si mě tehdy v roce 2017 získala a brzy jsem se také stala instruktorkou. Nejvíc mě baví to, že na podložce mohu sledovat vlastní zlepšení. Skrze své tělo se lépe vnímám a posouvám hranice toho, co je možné. 

Jsem šťastná v pohybu. Setkávání s přáteli a procházka v přírodě jsou zručeně tím, co mi dodá energii. Miluju hory i moře jako formu aktivního odpočinku, a jógu proto, že me vždy vnitřně zklidní a usadí v těle. Vždy jsem jsi chtěla podnikání vyzkoušet a mít něco svého. Bohatá zkušenost z korporátního světa mě na dlouhé roky zavedla na zajímavá místa mimo domov, ale zároveň nastartovala chuť zkusit něco nového a tak jsem založila vlastní projekt v rodné zemi.

Toužila jsem po tom, vytvořit čistý a moderní design pro jógu a vše, co s ní souvisí, v souladu s přírodou a taky trochu odkazem na moderní boho styl. Přesně to pro mě dohromady BOHO Natural představuje. Začínaly jsme s kamarádkou Zuzkou pracovat jen s nadšením a nulovou znalostí marketingu, hnány touhou po jedinečnosti BOHO vize. Chtěla jsem najít a nabídnout kvalitní podložku, co se po třech měsících nerozpadne, pohodlné oblečení, ve kterém se můžete při praxi jógy cítit příjemně, a k tomu najít originální designy a výrobky, které na českém trhu ještě nebyly dostupné. Osobně jsem vyzkoušela všechny kousky, které na těchto stránkách nacházíte. Baví mě hledat nové produkty, které Vám s čistým svědomím doporučím. 

Dnes už BOHO Natural vedu sama. Společně s malým týmem se staráme o vše potřebné k zajištění Vaší maximální spokojenosti. BOHO Natural nabízí osvědčené značky z různých koutů světa, ale zároveň se zrodila jako vlastní autentický brand. Logo vytvořila úžasná designérka Alisa Doroginina, stejně jako motivy našich podložek, ručníků, kruhu a dalších produktů.

Stále se učím a hledám inspiraci. Proto se i obsah nabídky BOHO Natural postupně vyvíjí. Jako každý příběh. 

Přeji si, aby Vám výrobky BOHO Natural dělaly radost. 

S láskou, 

Pavla

 

Alisa Doroginina – kreativní osobnost BOHO Natural 

Líbí se Vám výrobky BOHO Natural? Představujeme Vám návrhářku, která BOHO designům dává podobu. Jmenuje se Alisa Doroginina a pochází z Litvy. 

Alisa je mladá kosmopolitní umělkyně, která žije na pomezí Německa a Holandska. Přestože se v posledních letech mnohokrát stěhovala, doma se cítí všude tam, kde proudí element vody a povalují se její dvě kočky. Do svého současného podkrovního domova dokonce vyrobila vlastní nábytek. Zabydluje se na místě, kde zrovna je, vždycky naplno po svém – tvořivě. 

Alisa začala rozvíjet svůj umělecký talent už ve třech a půl letech, kdy začala chodit do zájmového kroužku. Umění studovala v Rize i Holandsku. Zkušenosti sbírala jako módní fotografka i digitální ilustrátorka, tvoří loga, navrhuje šperky. Alisu najdete klidně na letních hudebních festivalech elektronické hudby ve sportovních teniskách, ale zavítá i na výstavu abstraktního umění či soch svých oblíbených autorů. Při práci si vždy pouští svou oblíbenou taneční hudbu, při které nachází potřebnou inspiraci pro svou tvorbu. Sama o sobě říká, že je snílek s myslí neustále někde v oblacích a přátelé ji považují za tichou a taky tvořivě všestrannou. Rozhodně se však nesnažte ji zařadit jen do jedné škatulky. 

Alisa nejen ráda sní, ale také především své sny následuje v duchu svého oblíbeného citátu z knihy Alenka v říši divů Lewise Carolla: „Pokud svět nedává absolutně žádný smysl, kdo ti brání jej vytvořit?“.  Ráda objevuje nové věci a její kreativní duše stále zkoumá různé výtvarné projevy. Optimistka, co se zvědavostí přijímá nové výzvy. Aktuálně se připojila na platformu NFT, kam vkládá své umění virtuálně.

Je progresivní, mladá, tvořivá. Alisa propojuje svou kreativní duši s udržitelným jógovým konceptem a vytvořila tak různorodou kolekci BOHO Natural od podložek po doplňkový sortiment pro jógu. 

Už jste si vybrali svůj oblíbený výrobek? Nabídku BOHO Natural s rukopisem Alisy najdete zde.