MIND BODY sport wear

Mind Body pochází z dílny paní Julia z Ukrajiny, která praktikuje Air yogu a v minulosti se věnovala baletu. Právě to ji inspiruje k vytváření kolekce oblečení na jógu, pilates a balet s vlastnostmi, které nebrání pohybu, ale stanou se Vaší součástí při jakémkoliv pohybu. Příjemný elastický bavlněný materiál zdařile kloubí potřebu na pružnost aniž by se vytahoval a dokonalý střih podtrhne křivky každé ženy. Overaly Mind Body sport wear si získaly oblibu u mnoho stálých zákaznic, které se těší na nové střihy s rafinovanými detaily. BOHO se stala průkopníkem dovozu těchto vzácných kousků do Evropy.

Vybírat můžete nejen mezi overaly, ale také legíny, trička, podprsenku či šortky, které mají podobně skvělé vlastnosti materiálu jako overaly a dobře střihově padnou. Velikosti odpovídají evropskému číslování. Jógová praxe se s Mind Body kousky pro Vás stane zároveň hýčkáním sebe sama. 

V tuto chvíli jsou dodávky od této značky kvůli situace na Ukrajině značně komplikované. Nicméně se Julii podařilo z bezpečí nám jednu objednávku zaslat. Sledujte naši Instagram nebo FB profil pro informaci o dodávce nových overalů.

Zobrazuji všech 16 výsledků

Vybrat možnosti

MIND BODY bavlněné šortky Lola

990 

Mind Body top – Amelia

559 

MIND BODY bavlněná sportovní podprsenka Cross

950 

MIND BODY overal – Pokušení

1 990 

MIND BODY overal – Classic

1 990 

MIND BODY overal – Fluid feel free

1 890 

MIND BODY overal – Amelia

2 490 

MIND BODY legíny Fitness

1 590 

MIND BODY overal – Tatu

2 490 

MIND BODY Body – Tiramisu

990 

MIND BODY overal Furia

2 450 

MIND BODY Body – Ballet

1 290 

MIND BODY tricot – Zefir

1 352 

MIND BODY overal – Light

1 990 

MIND BODY bavlněné legíny

1 390 

MIND BODY overal – Grace

1 990