jogamatka
Blog

Hledání té pravé podložky na jógu

Která podložka na jógu je ta pravá?

Čím větší máme výběr, tím hůř se často orientujeme. Když začnete googlovat, vyskočí neskutečné množství materiálů, barev, vzorů, tlouštěk a každý tvrdí, že právě jeho jógamatka je nejlepší.

Ta nejlepší je pro každého jiná. Každý máme za sebou něco jiného. Liší se způsob našeho života, délka našich končetin, síla rukou, ramen, nohou, přilnavost kůže, zkušenost, vkus, textura pleti i váha a to všechno jsou faktory, které výběr podložky ovlivní.

Začátečník a praktikant s hodně dynamickou praxí nejvíc ocení přilnavý povrch podložky Boho professional PU. Tahle podložka prostě drží a tečka. Můžete se potit jak chcete, skákat a podložka tam pro vás vždycky bude. Už žádné klouzání, jen sladká, přesladká vinyása.

karimatka

Středně pokročilý praktikant, flow a hatha jogín ocení podložku na které se může volně pohybovat, držet a klouzat kdy chce. Pro něj je ideální povrch klasické Boho podložky a už vybírá jen podle designu. Volnost je to, co Vám naše BOHO VELVET podložky přinesou především.

Pokročilý jogín oceňuje především přírodní materiály, umí si užít i náročnější povrch a i to je součástí jeho praxe. Pro něj je potom ideální korková podložka, na který je radost každé ráno vkročit a procházet po ní svou praxí.

Každý máme jiné potřeby, naučme se je respektovat a těšit se z nich. Právě ta svoboda a individualita v jednotě je to, co nás k józe dovedlo a co nás u ní drží po celý život.

Už víte která podložka na jógu je pro Vás ta pravá?